Růže - frekvence lásky

"Růže mě volaly, abych prostřednictvím jejich esencí přinesla novou frekvenci lásky. Jsou podporou v tomto velmi nestabilním čase proměn na planetě."

To share - Sdílení

přináší hluboké čištění a vede ke schopnosti být spolu a sdílet společně. Učí, abyste byli hluboce empatičtí, jemnější v komunikaci, otevřenější pro sdílení. Je vynikající pro výživu rodin i pracovních týmů.

Enthusiasm - entuziasmus

je to základní energie, kterou si v těchto časech potřebujeme udržet. Je to VITALITA a hluboké nadšení pocházející z úrovně duše, a ne jen z úrovně psychiky.

Tenderness - Něžnost

pracuje s tím, abychom nemuseli zavírat svá srdce. Lidé se začínají zavírat, protože mají potřebu se chránit. Můžete se cítit a být jemní a něžní. Touto esencí můžete dát „výživu“ celé rodině. Je vynikající pro děti a celou rodinu.

Equilibrum - rovnováha

Stále více a více ji v těchto časech používáme jako „krizovou“ esenci, jako „záchranáře“. Pracuje tak, že vám pomůže uchopit svou sílu, pokud se cítíte zranitelní (ve smyslu ohrožení). Je krizovou esencí podobně jako Rudá, ale dává nás do rovnováhy z jiné úrovně - není to metabolizátor (jako Rudá) - ale naučí nás zacházet s naší zranitelností.

Abundancia - hojnost

Prosperita, hojnost. Díky této růži dosáhnete zdroje svých schopností a jste schopeni je realizovat. Vše, co milujete prostě děláte. Napojí na bohyni Oxume (podle Umbanda, energie svůdnosti a "dosáhnu po čem toužím") a otevře kanál hojnosti.