Alma - duše

11. 12. 2021

s Lenkou v Praze

Jednodenní prožitkový seminář Alma

o hluboké úctě k životu, citové výživě a rozproudění vitality a tvořivosti

každoročně probíhá celosvětově v období mezi 21.12. - 10.1. společný rituál všech milovníků pralesních esencí.  Sandra v souladu s vedením pralesa pro tento rituál vytváří sadu 3 směsí esencí, které nás podpoří na cestě k výzvám dalšího roku (z předchozích let známe např. sady Naděje, Manah, Temperance...). Letos nám prales posílá výživnou sadu Alma (v překladu Duše). 

Esence můžete užívat sami doma a procházet si rituálem individuálně. Tématem Almy je hluboká úcta k životu a citová výživa, a vnímám, že je důležité se také potkat osobně a mít příležitost vnímat jednotlivé emoce tancem a pohybem. Proto jsem pro Vás připravila tento jednodenní prožitkový seminář, který Vás během rituálu podpoří.

jak vznikala Alma

Po návratu z Evropy koncem září 2021 se Sandra vydala na sever Brazílie. Cítila volání místa, kde před 21 lety vytvořila nám známou esenci plodnosti a tvořivosti - Cajú.

Vytvořila novou Cajú, která je součástí směsí sady Alma ale místo nám poslalo i další dary.

Jsou jimi esence Moringa (žluté květy na stromě) a esence Carnauba (důstojné palmy).

Tématem tohoto přechodového rituálu je hluboká úcta k životu a emocionální výživa, jako balzám pro duši.

Pilíře Almy

Hluboká úcta: pomáhá proniknout hluboce do našeho nitra a uctít svou existenci.

Sjednocení: Integruje naše různorodé touhy a projevy v souladu s naší duší.

Expanze: Rozšiřuje pole lásky a integrity, násobí náš potenciál.

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište prosím na email:

esence@araretama.cz

 Pošlu Vám organizační informace.

CENA SEMINÁŘE

1200 Kč

 

 

ZOOM sdílení

součástí semináře je i pravidelné sdílení 1x týdně v období rituálu 21.12. - 10.1.

 

Kdy a kde?

v Praze

časový rozvrh:

sobota 09.00 - 18.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Sandra vytvořila sadu Almy, která obsahuje 3 směsi esencí. Každá z těchto směsí je kvalitou, které budeme na semináři věnovat pozornost. Esence je možné objednat na esence@araretama.cz

Cena sady koncentr pro účastníky semináře: 1890,-  Kč

Cena sady jemnější - 600 Kč

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.
Jana Pilařováterapeutka
První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!
Adéla Vyvialováterapeutka
První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 18 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst.
Lenka Siwkováorganizátorka