Dharma

18.-19.9.2021

v Bratislavě

Letos se Sandrou v Bratislavě

Milí přátelé, situace ohledně možnosti pobytu Sandry v Evropě se poslední týdny proměňovala. Sandra, Veronika z Bratislavy i já jsme společně hledaly cestu, jak seminář umožnit. V České republice by to bylo problematické a do poslední chvíle nejisté, a proto jsme vybraly pro letošní rok cestu semináře pouze v Bratislavě.

Vím, že je to na poslední chvíli ale taková je nyní doba. Je to pro nás lekce flexibility a my tančíme s možnostmi, které se nabízí. S potěšením, láskou a vděčností v srdci. Věřím, že se v Bratislavě sejdeme příjemná skupina na vlně Dharmy.

                                                                            Lenka

Sandra o Dharmě

Milí přátelé,

jsme svědky spojení nepředvídatelných, pomíjejících a současně úžasných posunů v našem vědomí.

To, co dnes s jistotou můžeme potvrdit se hned zítra může změnit....

Probíhá to už poměrně dlouho a my se ze všech sil snažíme zachytit pevný bod a uchovat stavilitu v prostředí neustálých změn a nejistoty.

Dharma přichází jako cesta k naší vnitřní pravdě, jako kapka vědomí naší existence osvobozená od jedů a nečistot.

Na našem semináři se prostřednictvím praktických cvičení naučíme lépe porozumět tomu, na čem se zakládá zachování naší existence a jak s tím v současné době pracovat.

Pilíře Dharmy

Důstojnost: je alchymií mezi sebestředností, skromností, emotivností, odolností a vděčností

Laskavost: je evoluční vír, který otevírá naše srdce

Přizpůsobivost (pružnost): nezbytná součást úspěšné cesty naší duše a naší schopnosti reagovat na to, co se děje v našem okolí i nitru.

Synchronizace: o třech úrovních sladění - vnitřní, vzájemné a transcendentní

Dharma: význam metylace v epigenetice a jak s tím pracovat

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište prosím na email:

sablova@difsk.sk

 Veronika Vám pošle organizační informace a domluvíte se na způsobu úhrady semináře.

CENA SEMINÁŘE

220 Eur (bez DPH)

267 Eur (s DPH)

 

TLUMOČÍME do slovenského jazyka

(Sandra hovoří v angličtině)

 

Kdy a kde?

v Bratislavě

časový rozvrh:

sobota 10.00 - 18.00 hod.
neděle 10.00 - 18.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Sandra vytvořila sadu Dharma II, která obsahuje 5 směsí esencí. Každá z těchto směsí je kvalitou, které budeme na semináři věnovat pozornost. Esence je možné objednat na esence@araretama.cz

Cena sady koncentr. - 3150 Kč

Cena sady jemnější - 1000 Kč

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.
Jana Pilařováterapeutka
První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!
Adéla Vyvialováterapeutka
První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 18 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst.
Lenka Siwkováorganizátorka