Dharma

30.5. - 4.7.2021 online 

25. - 26. září v Praze

Změna termínu konání semináře se Sandrou

Milí přátelé, květnový seminář online je natočen a spustíme ho pro první skupinu 30.5. 2021. Bude to Dharma 1. Právě ho zpracovávám a jakmile bude hotovo, pošlu Vám informaci mailem a oznámím na naší FB stránce :)
V září pak bude Dharma 2 a věříme, že se konečně živě potkáme.

 

Sandřin pozdrav....

připravuji

Jak seminář probíhá?

SDÍLENÍ - Sandra předává poselství pralesa pro letošní rok a pro náš rozvoj formou sdílení a odpovídá na vaše otázky.

TANEC kruhový, kterým provází Sandra, je hluboký a spontánní a nepotřebujete pro to mít žádné zkušenosti. Rozproudíte tím endorfiny.

EMOČNÍ CVIČENÍ - prožitková a pohybová cvičení jako trénink projevení 4 pilířů Zdroje. Díky tomu ve svém těle ukotvíte zkušenost prožitku a ono vám pak v reálném životě pomůže rychleji najít řešení.

Co konkrétně na Semínku prožijete?

Díky hlubokému citovému prožitku se naučíte rychle vystoupit z pasti vnitřní oběti a iluzí.

 

? - toto tajemství nám prales odkryje v novém roce

 

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište mi prosím na email:

esence@araretama.cz

 a uveďte své fakturační údaje (adresu, popř. vaše IČ máte-li)

a já vám pošlu organizační informace a všechny další nezbytnosti, které organizátoři seminářů musí posílat (tj. obchodní podmínky, formulář odhlášení, fakturu)

CENA SEMINÁŘE

 

 

TLUMOČÍME do českého jazyka (Sandra hovoří v angličtině, tlumočí Pavlína Rabochová)

DOSTANETE ODE MĚ DÁREK
koncentrovanou esenci Semínko

Kávu, čaj a drobné občerstvení také připravíme.

Kdy a kde?

připravuji

v Praze 3 

časový rozvrh:

sobota 11.00 - 18.00 hod.
neděle 10.00 - 17.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Ano. Každý účastník ode mě dostane esenci Semínko.

A budete si moci objednat také celou sadu 5 esencí, kterou Sandra pro tento seminář vytvořila. Sadu vám představuji na konci této stránky.

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.
Jana Pilařováterapeutka
První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!
Adéla Vyvialováterapeutka
První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 16 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst. Nejkrásnější i nejtěžší jízda mého života.
Lenka Siwkováorganizátorka

Sada esencí Dharma

Esence si prožijete na semináři a kapičky vám pak po celý následující měsíc pomohou posílit objevené vnitřní kvality a přinést do života. Je to vhodný doplněk ale není podmínkou je mít. 

Začněte psát zde...