Dharma - konec května nebo v září 2021

O tom, zda Sandra přiletí v květnu nebo v září se rozhodneme do 21.3.2021

Změna termínu konání semináře se Sandrou

Milí přátelé, situace v naší zemi není zatím pro hromadné akce nakloněna. Se Sandrou máme naplánován termín na konec května ale připadá v úvahu i září 2021. Rozhodneme se do 21.3.2021.

Zatím se můžeme se Sandrou potkávat online (v aplikaci ZOOM) při sdílení 1x měsíčně. (info zatím jen na našem FB Araretama emoční klíč)

Sandřin pozdrav....

připravuji

Jak seminář probíhá?

SDÍLENÍ - Sandra předává poselství pralesa pro letošní rok a pro náš rozvoj formou sdílení a odpovídá na vaše otázky.

TANEC kruhový, kterým provází Sandra, je hluboký a spontánní a nepotřebujete pro to mít žádné zkušenosti. Rozproudíte tím endorfiny.

EMOČNÍ CVIČENÍ - prožitková a pohybová cvičení jako trénink projevení 4 pilířů Zdroje. Díky tomu ve svém těle ukotvíte zkušenost prožitku a ono vám pak v reálném životě pomůže rychleji najít řešení.

Co konkrétně na Semínku prožijete?

Díky hlubokému citovému prožitku se naučíte rychle vystoupit z pasti vnitřní oběti a iluzí.

 

? - toto tajemství nám prales odkryje v novém roce

 

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište mi prosím na email:

esence@araretama.cz

 a uveďte své fakturační údaje (adresu, popř. vaše IČ máte-li)

a já vám pošlu organizační informace a všechny další nezbytnosti, které organizátoři seminářů musí posílat (tj. obchodní podmínky, formulář odhlášení, fakturu)

CENA SEMINÁŘE

 

 

TLUMOČÍME do českého jazyka (Sandra hovoří v angličtině, tlumočí Pavlína Rabochová)

DOSTANETE ODE MĚ DÁREK
koncentrovanou esenci Semínko

Kávu, čaj a drobné občerstvení také připravíme.

Kdy a kde?

připravuji

v Praze 3 

časový rozvrh:

sobota 11.00 - 18.00 hod.
neděle 10.00 - 17.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Ano. Každý účastník ode mě dostane esenci Semínko.

A budete si moci objednat také celou sadu 5 esencí, kterou Sandra pro tento seminář vytvořila. Sadu vám představuji na konci této stránky.

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.
Jana Pilařováterapeutka
První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!
Adéla Vyvialováterapeutka
První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 16 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst. Nejkrásnější i nejtěžší jízda mého života.
Lenka Siwkováorganizátorka

Sada esencí Dharma

Esence si prožijete na semináři a kapičky vám pak po celý následující měsíc pomohou posílit objevené vnitřní kvality a přinést do života. Je to vhodný doplněk ale není podmínkou je mít. 

Začněte psát zde...