Kouzlo života

4. - 5. 6. 2022

v Praze

Sandra

o Kouzlu života

Milí přátelé a studenti,

kouzlo, v tom pravém slova smyslu, mi otevřelo dveře do nové dimenze propojení s přírodou a následně se to promítlo i do mého každodenního života a učení.

Když mi prastarý strom Osvícení ukázal rozdíl mezi tím, co znamená existovat a existovat tak, že se otevřu novým projevům, vedlo mě mé vědomí k novému porozumění života v přítomnosti "Nového".  Uvědomíme-li si, že Homo sapiens vznikl teprve před  300 000 roky, tak jsme skutečně velmi mladým živožišným druhem v porovnání s naší planetou, která je stará více než 4 miliardy let.

Při přípravě nových speciálních esencí pro letošní seminář jsem cítila sílu Avatarů, vnitřní propojení s nimi a vnímala, jak je náš život z pohledu hluboké moudrosti vesmíru ještě velmi nevědomý a nezralý.

Jak se otevřít novému vnímání?

Jak vše, co prožíváme jako obyčejné, proměnit na kouzelnou zkušenost?

Stále se nacházíme v tranzitním období, které nám ukazuje nové možnosti v životě. Základem nového programu budou veselost, svoboda, 3 základní zákony života a semiotika jako studium různých symbolů, které můžeme používat jako slova a příběhy, kterými popisujeme svůj život.

Srdečně vás zvu na kouzelné setkání, kde se těmto tématům budeme hlouběji věnovat!

s láskou
Sandra

16.2.2022 za úplňku ve Lvu byla San vedena k vytvoření esence na jednom okouzlujícím místě. Když ji tvořila objevil se před ní tento kolibřík. Esence bude součástí seminářové sady Kouzlo života.

Pilíře Kouzla života

 

veselost (žoviálnost)

svoboda

3 základní zákony života

semiotika a její využití v každodenním životě

Rainbow Carborundum (Duhová silice) - tento nádherný minerál Sandru uchvátil svými barvami a jasem noční oblohy plné hvězd. "Pověděl mi, abych aspoň rok počkala, než nastane pravá chvíle ukotvit jeho ctnosti. Ta pravá chvíle nastala za úplňku v srpnu 2021, kdy se zrodila esence Kouzlo." Sandra

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište prosím na email:

esence@araretama.cz

 Lence

CENA SEMINÁŘE

5 900 Kč

nebo si platbu rozložte
na 2x 2950 Kč

TLUMOČÍME do českého jazyka

(Sandra hovoří v angličtině)

 

Kdy a kde?

v Praze

časový rozvrh:

sobota 10.00 - 18.00 hod.
neděle 10.00 - 17.00 hod.

(počítejte s tím, že se délka semináře může prodloužit až o hodinu)

 

Jak probíhá?

Seminář je prožitkový i poznávací.

- přednáška Sandry - o tématu roku, nové době a jak to vše aplikovat do života

- společný tanec v kruhu - jednoduché cviky k propojení skupiny, provází Sandra

- emoční hlubinné fitness (pohybová cvičení na témata semináře vedou k poznání sebe a otevření nového vnímání)

Budou k semináři nějaké esence?

Ano, San vytvořila sadu Encantation, která obsahuje 5 esencí (Joviality, Pixels, Semiotic, Transition, Encantation)

Cena sady koncentr. - 3450 Kč a pro účastníky semináře 3150 Kč

Cena sady jemnější - 1000 Kč

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.
Jana Pilařováterapeutka
První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!
Adéla Vyvialováterapeutka
První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 18 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst.
Lenka Siwkováorganizátorka