Semínko 23.-24.5.2020

Které z vašich schopností jsou natolik hodnotné, že se by se měly stát semínkem pro evoluci a vytvoření lepšího života?

Rezervujte si termín ve svém kalendáři.

Prožitkový seminář se Sandrou Epstein je v přípravách. Zatím vám dáváme na vědomí termín, abyste si ho mohli poznačit ve svých diářích!

Pokud máte potřebu se už hlásit, tak můžete i dnes. Email: esence@araretama.cz

Zatím si vás zapíšu a v únoru 2020 se připomenu.

Sandřin pozdrav....

"Vyhlížím z okna naplněná klidem a mírem. Jsem napojená na proud vědomí pralesa přinášející pole změn, jehož jsme my všichni součástí.

Ti z vás, kteří s Araretamou pracují již delší dobu, vědí jak sestavuji jednotlivé semináře. Je to proces, který trvá celý rok. Je potřeba ukotvit téma a jeho jednotlivé pilíře, které se váží k planetárním cyklům a vývoji lidstva.

Zkuste si představit inteligenci (živočišný druh), jehož podstatou je láska a evoluce. Tento druh dorazí na naší planetu, sleduje lidské bytosti a napadne ho otázka: "Co si můžeme od lidí vzít? Jaké jsou jejich dary, jenž stojí za to zachovat? A jak my sami můžeme využít tyto dary pro zkvalitnění našich vlastních životů?"

Jako lidstvo se otevíráme inovacím. Uvědomujeme si na čem stojí naše základy, přijímáme všechny části své bytosti na jejichž základě můžeme zasít semínko znovuzrození, které povede k našemu rozkvětu."

s láskou, Sandra

Jak seminář probíhá?

SDÍLENÍ - Sandra předává poselství pralesa pro letošní rok a pro náš rozvoj formou sdílení a odpovídá na vaše otázky.

TANEC kruhový, kterým provází Sandra, je hluboký a spontánní a nepotřebujete pro to mít žádné zkušenosti. Rozproudíte tím endorfiny.

EMOČNÍ CVIČENÍ - prožitková a pohybová cvičení jako trénink projevení 4 pilířů Zdroje. Díky tomu ve svém těle ukotvíte zkušenost prožitku a ono vám pak v reálném životě pomůže rychleji najít řešení.

Co konkrétně na Semínku prožijete?

Díky hlubokému citovému prožitku se naučíte rychle vystoupit z pasti vnitřní oběti a iluzí.

 

? - toto tajemství nám prales odkryje v novém roce

 

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište mi prosím na email:

esence@araretama.cz

 a uveďte své fakturační údaje (adresu, popř. vaše IČ máte-li)

a já vám pošlu organizační informace a všechny další nezbytnosti, které organizátoři seminářů musí posílat (tj. obchodní podmínky, formulář odhlášení, fakturu)

CENA SEMINÁŘE

4 900 Kč

 

TLUMOČÍME do českého jazyka (Sandra hovoří v angličtině, tlumočí Pavlína Rabochová)

DOSTANETE ODE MĚ DÁREK
koncentrovanou esenci Semínko

Kávu, čaj a drobné občerstvení také připravíme.

Kdy a kde?

23. - 24. 5. 2020

v Praze 3 

časový rozvrh:

sobota 11.00 - 18.00 hod.
neděle 10.00 - 17.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Ano. Každý účastník ode mě dostane esenci Semínko.

A budete si moci objednat také celou sadu 5 esencí, kterou Sandra pro tento seminář vytvořila. Sadu vám představuji na konci této stránky.

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.

Jana Pilařováterapeutka

První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!

Adéla Vyvialováterapeutka

První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 16 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst. Nejkrásnější i nejtěžší jízda mého života.

Lenka Siwkováorganizátorka

Sada esencí Semínko

Esence si prožijete na semináři a kapičky vám pak po celý následující měsíc pomohou posílit objevené vnitřní kvality a přinést do života. Je to vhodný doplněk ale není podmínkou je mít. 

nechme se překvapic, jaké energie nám prales pošle na pomoc