Zdroj 25. - 26. 5. 2019

Jaký by byl váš život, kdybyste se pustili pochybnostítvořili ho ze svého ZDROJE?

Míváte pocit, že:

- žít v důvěře je v dnešní době náročnější?

- přílišná citlivost a otevřenost ve vztazích vás oslabuje?

- poslední měsíce se potýkáte i s beznadějí a emoce máte jako na houpačce? 

- chaos a vnitřní tlaky k proměně jsou letos tak silné, že se v tom ztrácíte a jste vyčerpaní?

Tak jste na tady na pravém místě.

Na prožitkovém semináři Sandry Epstein poznáte, že máte v sobě obrovskou vnitřní sílu.
Je to zdroj, o který se můžete opřít, čerpat z něj a tvořit plnohodnotný život.

Získáte mapu emočních a sociálních dovedností, kterým je nyní dobré věnovat pozornost, abyste nepadali zpět do pasti pochybností, strachu, nenávisti a depresí.

Jmenuji se Sandra Epstein

a vytvořila jsem vzdělávací program Araretama Emoční Fitness, který vás učí přijímat a projevit emoce a synergicky rozvíjet centra instinktu, citu i intelektu tak, abyste svým životem dokázali plynout v důvěře a tvořivosti.

V Brazílii, kde žiju, vytvářím vibrační esence v prostředí Atlantského deštného pralesa téměř 30 let.

Tyto esence se staly nositeli moudrosti a učiteli života na Zemi. Jsou součástí všech seminářů a programů, které vytvářím. Každý rok mi prales předává poselství pro náš růst formou vhledu i stvořením nové esence a já je pak s úctou a vděčností sdílím s vámi na seminářích.

Jak seminář probíhá?

SDÍLENÍ - Sandra předává poselství pralesa pro letošní rok a pro náš rozvoj formou sdílení a odpovídá na vaše otázky.

TANEC kruhový, kterým provází Sandra, je hluboký a spontánní a nepotřebujete pro to mít žádné zkušenosti. Rozproudíte tím endorfiny.

EMOČNÍ CVIČENÍ - prožitková a pohybová cvičení jako trénink projevení 4 pilířů Zdroje. Díky tomu ve svém těle ukotvíte zkušenost prožitku a ono vám pak v reálném životě pomůže rychleji najít řešení.

Co konkrétně na Zdroji prožijete?

Díky hlubokému citovému prožitku se naučíte rychle vystoupit z pasti vnitřní oběti a iluzí.

Posílíte sebe sama a 4 pilíře Zdroje budete ve svém životě vyjadřovat lehčeji a přirozeně.

PŘÍSTUPNOST - jak odpovídáte na životní situace? Jste při jejich řešení precizní, otevření a soustředění?

 

VZÁJEMNOST - miluji tě a ty miluješ mě. Být zamilovaní je pouze jedna úroveň při vytváření vztahů. Je zapotřebí naučit se vytvářet vzájemnost, protože to je kvalita, která se otiskne do duše a zůstává v její paměti.

MISTROVSTVÍ - nevinnost a zralost, jednoduchost v nitru složitosti. Co to pro vás znamená a jak to dokážete žít?

 

CITLIVOST - dokážete být laskaví, respektující a přítomní?

 

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište mi prosím na email:

esence@araretama.cz

 a uveďte své fakturační údaje (adresu, popř. vaše IČ máte-li)

a já vám pošlu organizační informace a všechny další nezbytnosti, které organizátoři seminářů musí posílat (tj. obchodní podmínky, formulář odhlášení, fakturu)

CENA SEMINÁŘE

4 900 Kč

 

TLUMOČÍME do českého jazyka (Sandra hovoří v angličtině, tlumočí Pavlína Rabochová)

DOSTANETE ODE MĚ DÁREK
koncentrovanou esenci ZDROJ

Kávu, čaj a drobné občerstvení také připravíme.
(stejně jako loni s Adélkou)

Kdy a kde?

25. - 26. 5. 2019

v Praze 3 

časový rozvrh:

sobota 11.00 - 18.00 hod.
neděle 10.00 - 17.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Ano. Každý účastník ode mě dostane esenci Zdroj.

A budete si moci objednat také celou sadu 5 esencí, kterou Sandra pro tento seminář vytvořila. Sadu vám představuji na konci této stránky.

Co vám semináře Sandry přináší do života?

Semináře i esence mi zásadně proměnily moje úhly pohledu na to, co mě v životě potkávalo. Otevřela se mi čistá jasnost mojí zodpovědnosti i svobody za to, jak jsem se svým životem nakládala a jak dál naložím. To vše bylo propojeno s přívalem životní energie a radosti, že v sobě mám potenciál poprat se s událostmi, které mi nebyly zrovna příjemné. A navíc jsem získala bonus - nadhled a humor. Je fajn, když se člověk dokáže sám sobě zasmát.
Jana Pilařováterapeutka
První věc která mne napadla po úvodních minutách semináře byla „Jak se odsud co nejrychleji dostat?!". Společný tanec? Sdílení vlastních zkušeností s ostatními a otevřená komunikace? To jako vážně? Byly to pro mne dva nejintenzivnější dny celého roku. Uvědomila jsem si svoji křehkost a obranné mechanizmy za které se schovávám před lidmi, světem i sebou. Po semináři jsem se sice nestala supr ženou ani jsem nenašla instantní řešení svých problémů. Ale objevila jsem cestu k sobě samé a jakousi vnitřní jasnost. Práce s esencemi se od té doby stala nedílnou součástí mého života a jsem za to nesmírně vděčná!
Adéla Vyvialováterapeutka
První seminář jsem byla jen účastník. A byl pro mě jedno velké AHA. Vše mi dávalo smysl a hlavně jsem k těm všem duchovním souvislostem vnímala silnou kotvu. Uzemnění a žití duchovních principů v obyčejném každodenním životě. To byl důvod, proč mě učení esencí a Sandry fascinuje dodnes. Prožívám dnes semináře ze strany organizátora - pečovatelky, prožívám cvičení a některá i dělám s vámi, asistuji Sandře při výuce. Už 16 let je mi ctí otevírat tyto možnosti pro růst. Nejkrásnější i nejtěžší jízda mého života.
Lenka Siwkováorganizátorka

Sada esencí Zdroj

Esence si prožijete na semináři a kapičky vám pak po celý následující měsíc pomohou posílit objevené vnitřní kvality a přinést do života. Je to vhodný doplněk ale není podmínkou je mít. V každém případě budete mít esenci Source (Zdroj).

Sada obsahuje tyto esence:

Accessability (Přístupnost) - směs esencí Source, Cosmos a Time

Sensitivity (Citlivost) - směs esencí Source, Cosmos a Růžové růže

Reciprocity (Vzájemnost) - směs esencí Source, Cosmos a Bílá růže

Maestry (Mistrovství) - směs esencí Source, Cosmos a Liberation

Pátou esenci doplním - malá změna nastala :). V sadě nebude esence Zdroj, ale úplně jiná.  

Asi netušíte, co je Cosmos a potřebujete i připomenout Liberation. Cosmos je esence bílého květu, kterému Sandra říká Královna noci. Kvete jen jednou za rok během jedné noci. Kromě toho, že velmi hluboce uvolňuje vnitřní omezení a bloky, tak zde v sadě Source působí jako propojovatelka s vašimi duchovními průvodci a ochránci. Liberation jsme měli v sadě před 2 lety. Je to ta bílá houba, která přináší hlubinné osvobození a přivede k tomu, abychom s lehkostí žili svůj potenciál a dělali věci tak jak cítíme.