Lenka Siwková

S láskou sdílím učení pralesních esencí a vědomý tanec, aby krása vaší duše rozkvetla a zářila.

Jak s esencemi pracuji

- dovážím je 
- tvořím tyto webové stránky a sdílím naše zkušenosti
- spolupracuji se Sandrou Epstein na tvorbě vzdělávacích programů
- organizuji semináře Sandry Epstein
- provázím malé skupiny všemi stupni programů Araretama
- vytvářím vzdělávací programy pramenící z mých prožitků a zkušeností
- zprostředkovávám výrobu fotografií pralesa
- podílím se na vydání knih, videokurzů a karet Araretama

..... je to jen pár bodů ale množství činností s tím spojených je nepočítaně. Dříve jsem k tomu všemu zvládala i osobní konzultace, ale tyto jsem pozastavila, abych měla časový prostor a energii pro dokončení všech otevřených aktivit, které ještě čekají na sdílení....

Jak ke mně přišly

Esence si mě zavolaly v únoru 2001. Ihned mě okouzlily, protože jsem cítila, že osvobozují a pomáhají mi, abych byla otevřená, vnímavá a tvořivá

Od té doby jsou mi každodenním společníkem a jsem vděčná za tuto pravdivou a košatou cestu. Vnímám ji jako vědomý a tvořivý styl života, bez ohledu na to, jak těžkou životní situací procházím. Vnitřní plamen lásky k životu hoří.

kontakt

Kontaktujte mě nejlépe emailem:

esence@araretama.cz

mobil pouze SMS: 604 235 931

Osobní webové stránky:

www.sesterstvi.cz

Jak vám mohu pomoci

Doporučím vám esenci 
Pokud si nevíte rady a raději dáte na doporučení, ráda vám vyberu. Stačí jen krátce napsat problém, který vás tíží (5-10 vět) na email esence@araretama.cz .Toto doporučení je zdarma. Platí jen pro výběr jedné esence nebo směsi. 

Doporučím vám program růstu s esencemi nebo konzultaci
Pokud chcete esence užívat déle a pracovat hlouběji na svém osobním růstu a systematicky, doporučím vám vhodný program z naší nabídky nebo osobní konzultaci u některé z mých kolegyní. Součástí konzultací bývá i sestavení osobního programu s esencemi.

Semináře- nabízím prožitkové semináře s esencemi Araretama a připravuji také online kurzy 🙂

Na pobřeží Ubatuba mě Sandra zavedla k místu, kde vytvořila esenci Obaiti. Hluboce mě dojala obří velikostí listů a něžná energie prastarých kamenů, které lemují pobřeží. Matka Země je něžná krásná energie.

Jednoho dne nás prales vyzval k cestě ke stromu Pyata a tůni řeky Indaiá. Tůň vnímáme jako dělohu Matky Země. Mohla jsem se v ní vykoupat a u kořenů šamanského stromu Pyata jen tak odpočívat a BÝT. A tam jsem cítila milující srdce Matky Země. Toto místo, kde se zrodila Araretama je posvátné a jeho otisk navždy zůstane v mé duši jako ztělesnění důvěry.

Cesta do pralesa byla postupná a v souladu s intuicí. Není to samozřejmé a nedá se jen tak rozhodnout, že se zajedu podívat, kde Sandra dělá esence. Tato cesta je v souladu s cestou života a duše a buď vás prales pustí dovnitř nebo jen ke vstupní bráně. Ale i samotný pobyt u vstupní brány (rozumějte na pobřeží Ubatuba) je silný a krásný. Povolení vstoupit je pak takovým nečekaným pohlazením. 

Cesta pralesem