sada esencí Růže

5 frekvencí Lásky

5 esencí vytvořených ze šťastných růží, kvetoucích na Sandřině zahradě v Cunha. Je to malá farma v horách, kde Sandra také tvoří esence. Růže ji zavolaly, aby přinesla v podobě esencí 5 frekvencí Lásky. Jsou to ženské esence pro ženy i muže.

Tenderness - Něžnost

Esence růžové divoké růže. (u nás šípková)

pracuje s tím, abychom nemuseli zavírat svá srdce. Lidé se začínají zavírat, protože mají potřebu se chránit. Můžete se cítit a být jemní a něžní. Touto esencí můžete dát „výživu“ celé rodině. Je vynikající pro děti a celou rodinu.

Abundancia - Hojnost

Esence sytě žluté růže.

Prosperita, hojnost. Díky této růži dosáhnete zdroje svých schopností a jste schopeni je realizovat. Vše, co milujete prostě děláte. Napojí na bohyni Oxume (podle Umbanda, energie svůdnosti a "dosáhnu po čem toužím") a otevře kanál hojnosti.

To Share - Sdílení

Esence z bílé růže.

přináší hluboké čištění a vede ke schopnosti být spolu a sdílet společně. Učí, abyste byli hluboce empatičtí, jemnější v komunikaci, otevřenější pro sdílení. Je vynikající pro výživu rodin i pracovních týmů.

Enthusiasm - Entuziasmus

Esence oranžové růže.

Je to základní energie, kterou si v těchto časech potřebujeme udržet. Je to VITALITA a hluboké nadšení pocházející z úrovně duše, a ne jen z úrovně psychiky.

Equilibrum - Rovnováha

Esence růžovo-žluté růže.

Stále více a více ji v těchto časech používáme jako „krizovou“ esenci, jako „záchranáře“. Pracuje tak, že vám pomůže uchopit svou sílu, pokud se cítíte zranitelní (ve smyslu ohrožení). Je krizovou esencí podobně jako Rudá, ale dává nás do rovnováhy z jiné úrovně - není to metabolizátor (jako Rudá) - ale naučí nás zacházet s naší zranitelností.

Jak je získat:

Jemnější ředěnou variantu si můžete objednat kdykoli. Máme je k dispozici. Cena 1 esence je 200 Kč, celá sada 1000 Kč.

Koncentrované esence si můžete objednat. Skladem míváme 1-2 kusy. Objednávku do Brazílie odesíláme přibližně co 6-7 týdnů. Esence se vyrábí na zakázku na základě projeveného zájmu. Cena 1 esence je 690 Kč, sada všech 5ti esencí je 3450 Kč.

Objednávky přijímáme na emailu: esence@araretama.cz a zasíláme poštou. Poštovné 80 Kč.