Mamoa - mír

Jak by vypadal váš den, kdybyste vypli svou přetíženou mysl?

Jsem esencí míru a vezmu vás do své náruče, abyste se uklidnili, odpočinuli si hluboce a pak se rozhodli pro to, co máte dělat vy a co mohou udělat ostatní.

Co se spolu budeme učit?

"Jen já to co dělám, udělám nejlépe. Sice mě to zahlcuje, pracuji téměř nonstop, ale on to nikdo jiný nezvládne..." Znáte toto nastavení mysli? Pokud ano, naučím vás, jak se uvolnit a pustit se toho, že jen vy a nikdo jiný. 

Až se uvolníte, vyčistíte mysl a budete odpočatí, dokážete situaci vidět jinak a také rozhodovat se jinak. Zvolíte si snadněji to, co je pro vás podstatné a to ostatní rozdělíte zaměstnancům (jste-li manažer) nebo členům rodiny (jste-li žena, která doma dělá vše).

Sandra Epstein vypráví o Mamoa

Video je nahráno v portugalštině a má české titulky. Pokud se vám nezobrazily, najeďte myší na značku CC vpravo dole a klikněte. Z nabídky si vyberte "Čeština".

pohyb Mamoa

"Vstupuji do stavu mírumilovnosti."

Přínosy a symptomy

Přínosy:

ztišení, pocity láskyplného bezpečí jako v maminčině náruči, schopnost soustředit se na podstatné a to ostatní delegovat

Symptomy:

hyperaktivita, berete si na sebe příliš mnoho povinností a zodpovědnosti, jste nesoustředění, protože neustále myslíte na to, co není dokončeno, nespavost

Pracovní list

Pokud jste hloubaví a přejete si čas se mnou využít na maximum, stáhněte si tento pracovní list. Připravila jsem vám otázky a cvičení, které vám pomohou stát se esencí integrity.

Jak se k vám mohu dostat?

Koncentrovaná originální esence - 15 ml: Kč 579

Jemnější namíchaná esence - 20 ml: Kč 160

+ poštovné 80 Kč (nebo dle váhy zásilky)

Napište si o ni na email Lenky:

esence@araretama.cz

(uveďte jakou si přejete a kam ji má poslat)

o způsobu doručení se dočtete kliknutím TADY

Obraz na archivním papíře, stálost barev 100 let:
vel. A4 - 550 Kč
vel. A3 - 1000 Kč
+ poštovné dle rozměru zásilky