Oribá - schopnosti

Kterých schopností si na sobě nejvíce vážíte?

Jsem esence schopností a talentů a připomínám vám, že talenty máte a můžete je projevit.

 

Co se spolu budeme učit?

Během svého života se dostáváte do mnoha různých prostředí a vyjadřujete v něm část svého já. Poznáváte se a rozvíjíte. A někdy se i trápíte tím, že vůbec nevíte, jaký je váš potenciál a talenty. 

Napojím vás na vaše vnitřní citlivé centrum, které je jako košík plný talentů a vy si tak můžete uvědomit, že po celý život své talenty objevujete a rozvíjíte a mohou to být činnosti pro vás tak samozřejmé, že jste je dosud za cenné nepovažovali. Jen si uvědomte, za co vám nejčastěji lidé děkují? 

Sandra Epstein vypráví o Oribá

Video je nahráno v portugalštině a má české titulky. Pokud se vám nezobrazily, najeďte myší na značku CC vpravo dole a klikněte. Z nabídky si vyberte "Čeština".

pohyb Oribá

"Vážím si toho, kdo jsem."

Přínosy a symptomy

Přínosy:

poznání vaší identity a podstaty, objevení svých schopností a talentů, vyrovnané dýchání, usměrní proud tantrické sex. energie

Symptomy:

ve svém životě jste dezorientovaní, popíráte sebe sama, máte málo nebo žádné životní cíle, strach ze smrti, popíráte, že byste mohli vyléčit sebe sama

Pracovní list

Pokud jste hloubaví a přejete si čas se mnou využít na maximum, stáhněte si tento pracovní list. Připravila jsem vám otázky a cvičení, které vám pomohou stát se esencí plodnosti.

Jak se k vám mohu dostat?

Koncentrovaná originální esence - 15 ml: Kč 579

Jemnější namíchaná esence - 20 ml: Kč 160

+ poštovné 80 Kč (nebo dle váhy zásilky)

Napište si o ni na email Lenky:

esence@araretama.cz

(uveďte jakou si přejete a kam ji má poslat)

o způsobu doručení se dočtete kliknutím TADY

Obraz na archivním papíře, stálost barev 100 let:
vel. A4 - 550 Kč

+ poštovné dle rozměru zásilky