Kouzlo kreativity

14. 10. 2023

s Lenkou v Praze

(poslední 2 místa volná)

Jednodenní prožitkový seminář Kouzlo kreativity

Každý se rodí s posláním, které z hloubi duše touží v životě naplnit.

Ať už jste si toho konkrétního vašeho vědomi nebo ne, jakmile se naplnění vzdalujete, prožíváte vnitřní napětí a nespokojenost, možná i smutek a frustraci. Život běží a "něco" chybí: pocit smyslu života.

Naše vnitřní tvůrkyně pak klepe na dveře a upozorňuje, že v sobě máme skrytý poklad, který bychom měli žít, světu představit a sdílet. Jeho  prožívání nám přinese pocit smysluplnosti a spokojenosti z naplněného života.

PS: A nemusí se vždy jednat o nějaké velkolepé projekty. Mnohdy jsou to  zcela obyčejné jednoduchosti v každodenním životě. 🙂

Pilíře semináře

Naladíme se na naše nitro a rozpohybujeme tyto archetypy:

Vnitřní tvůrkyně: jakou péči a pozornost potřebuje, aby mohla manifestovat

Vnitřní umělkyně: dává tvar a strukturu našim snům

Vnitřní královna: zná náš potenciál a ctí jeho jedinečnou hodnotu

Esence semináře

Zvolila jsem 2 produkty, které jsou naprosto magickou podporou pro naši práci. A protože jsou novinkou, dostanete je ode mě jako dárek. 

Sprej Aqua Leve  je hydrolát růže, postřikuje se na oblast obličeje a obsahuje esence růží Fortuna, Abundancia a Equilibrum. Sprej jsem vyzkoušela a také několik účastnic semináře Sandry, a za těch pár měsíců života s ním mohu potvrdit, že jsem se mnohem více ukotvila ve svých hodnotách a uvolnila mnoho omezení.

Esence "Ta, která tvoří" dostanete jako dárek tu jemnější variantu. Je to malé překvapení, které jsem nechala Sandru vytvořit v srpnu. Je součástí sady Sesterství, kterou testuji a prozkoumávám (a připravuji s nimi program na další rok 🙂 Vězte, že jejich energie je velké požehnání i duchovní ochrana na naší cestě.

Jak seminář probíhá?

prostřednictvím pohybu, tance a metody
Emoční fitness Araretama

si v bezpečném prostoru protančíš emoce a pocity spojené s kreativitou a smyslem života, nacítíš možná omezení a naučíš se je proměňovat

díky tomu hluboce a niterně pochopíš, že máš sílu dát se do pohybu ve svém životě i tehdy, kdy cítíš stagnaci nebo neschopnost jít dál

pohyb prostřídáme sdílením

Jak se přihlásit a kolik to stojí?

Napište prosím na email:

esence@araretama.cz

 Pošlu Vám organizační informace.

CENA SEMINÁŘE

1600 Kč

 

Kdy a kde?

v Praze 7, studio Pohled pracoviště

časový rozvrh:

sobota 09.30 - 17.00 hod.

 

Časté dotazy

Musím dělat všechna cvičení?

Veškerá cvičení jsou dobrovolná. Máte příležitost si téma procvičit ale nemusíte. Pokud se budete cítit unavení, respektujte své tělo. Práce s emočním tělem a fyzickým je velmi intenzivní a není mechanická. Je důležitý respekt.

Budou k semináři nějaké esence?

Esence prožijeme a protančíme na semináři a dostanete je ode mě jako dárek.