Do svých začátků vstupuji sjednocen/á.

Esence Renascer - sjednocení a odvaha

Afirmace: "Do svých začátků vstupuji sjednocen/á." - můžete na ni myslet nebo si ji přeříkávat při cvičení. 

Postoj těla: co se týče formy pohybu, tak je tento cvik stejný jako Odpoutání se z části Pohyb (Revelacao). Krok dozadu a ruce směřují dozadu. Symbolicky nabíráme energii a ruce směřují vpřed a nahoru a současně krok vpřed. Rozdíl mezi Revelacao a tímto Renascer spočívá v tom, s jakým záměrem a energií se pohybujete. Zde je to ohnivá energie (odvaha) a cílem je posbírat své roztříštěné kousky z minulosti a vzít je symbolicky do přítomnosti, protože tady a teď jsem to "Já, celistvá, se vším všudy." a začínám "nový život".

Dech: při pohybu dozadu nádech, při pohybu dopředu výdech

Upozornění: pro dech platí to, co vám píšu v části Jak meditaci praktikovat - nemusíte ho sledovat, pokud s meditací začínáte. Věnujte mu pozornost, a tomu, jak vaše tělo ožívá, až budete mít cvik v krvi a začnete se nořit do hlubin. Dech vám v tom pomůže.

Jak vám pomůže tento cvik: posbírat své vnitřní části, které zůstaly ve vzpomínkách a na minulost. Je důležité je přijmout a uvědomit si, že to kým jsme byli a jak jednali, nás zavedlo až do přítomnosti. A tak do budoucnosti s odvahou kráčíte i s nimi. Ony se proměnily na "zkušenost".

Více o esenci najdete také tady: RENASCER