Dotýkám se svých pocitů a uvolňuji ty, které jsem potlačil/a.

Esence Revelacao - odpoutání se

Afirmace: můžete na ni myslet nebo si ji přeříkávat při cvičení. Na videu je v angličtině a její překlad je nahoře zlatým písmem 🙂

Postoj těla: mírně se předkloníte a cítíte se při tom velmi jemně. Ruce směřují dozadu a něžně kráčíme pár kroků zpět. Jako byste sahali do hlubin duše a jemně vytáhli, co je tam zraněné a jemně vynesli na povrch. Ruce vytáhnou zezadu a zvednou se dopředu. Pokud se vám stane, že při pohybu rukou dopředu vám nohy budou chtít udělat krok vpřed, následujte je. I tak je to v pořádku. Co znamená "Jemně" - inu poslechněte si hlas sútry níže - Sandra tu jemnost vyjadřuje i ve svém přednesu.

Dech: při pohybu dozadu nádech, dopředu výdech

Upozornění: pro dech platí to, co vám píšu v části Jak meditaci praktikovat - nemusíte ho sledovat, pokud s meditací začínáte. Věnujte mu pozornost, a tomu, jak vaše tělo ožívá, až budete mít cvik v krvi a začnete se nořit do hlubin. Dech vám v tom pomůže.

Jak vám pomůže tento cvik: když se dostanete do takové lenivé nálady, pomůže vám jemně se rozhýbat a naladit na plynutí a vy pak zjistíte, že cítit to plynutí vám dělá moc dobře.

Více o esenci najdete také tady: REVELACAO