Životodárná síla mě regeneruje.

Esence Noronha - regenerace

Afirmace: můžete na ni myslet nebo si ji přeříkávat při cvičení. Máte ji napsanou jako obvykle - nahoře zlatým písmem.

Postoj těla: Vnímejte, jak životní síla prochází skrze vaše chodidla nahoru podél těla. Jako byste cvikem probouzeli životní sílu, jejíž vlna postupuje nahoru, zvedá ramena i hlavu.

Dech: Vyzkoušejte si výdech při zvedání vlny energie nahoru a vyzkoušejte si to i s nádechem a sledujte rozdíl sami na sobě.

Upozornění: pro dech platí to, co vám píšu v části Jak meditaci praktikovat - nemusíte ho sledovat, pokud s meditací začínáte. Věnujte mu pozornost, a tomu, jak vaše tělo ožívá, až budete mít cvik v krvi a začnete se nořit do hlubin. Dech vám v tom pomůže.

Jak vám pomůže tento cvik: Je nový a sama ho cvičím krátce ale i tak se mohu podělit o osobní zkušenost. Jakmile jsem se do něj ponořila a vyjádřila v tom maximálním možném projevení, v jakém jsem byla schopna, rozkašlala jsem se zhluboka. Byl to kašel těch mnoha chřipek, které jsem před lety přecházela. Cvik spustil regeneraci a to se projevilo velmi výrazně na tom, jak odpočívám a co dělám.

Více o esenci najdete také tady: NORONHA

Tento cvik vznikl v květnu 2019. Proto není natočený na celých sestavách. Ale můžete ho tam snadno zařadit. Následuje po Cajú. Video je autentické. Zaznamenala jsem okamžik, kdy se cvik narodil. A Noronha je také z těch esencí, které nemají svou sútru - básničku, a proto ani to druhé video. Sdílím s vám tady ještě jednu fotografii Norona, která vám napoví, proč je tento pohyb takový.